Hnědý výtok

Dobrý den, užívám 3 roky HA Minerva a ke konci prosince jsem s ní užívala ještě ATB na zánět močových cest a oboje jsem dobrala ve stejný den. Menstruace se dostavila a po 3 dnech od skončení menstruace se objevilo jednodenní krvácení a po týdnu se objevil hnědý výtok. Chtěla bych se zeptat zda může jít o nějakou infekci nebo zda by to třeba mohlo být i stresem ze zkouškového období. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

dobrý den, ono zašpinění a hnědý výtok má jistě souvislost jak s užíváním ATB ( vstřebá se méně hormonů z tabletky- ke graviditě nedojde ale "jiné krvácení!" je skoro pravidlem) tak se stressem. pokud nemáte těžké akné, tak bych volil pro věkovou skupinu co píšete( 21-30) jiný horm. preparát

MUDr. Jiří Chaloupecký, MBA
MUDr. Jiří Chaloupecký, MBA

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Medic Centre s.r.o.,
Gynekologicko porodnická klinika 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: