Hnědý výtok-antikoncepce

Rok jsem se léčila kvůli menstruaci a ted když už to jde dobře (Menstruace) mi doktorka napsala antikoncepci.Právě ted dobírám první plato a v pořádku :) (Antikoncepce je na úpravu,abych z ní nemusela chodit) no a napsala mě erepect na další tři balíčky.Ale mám problém,místo bílého výtoku mám už druhý den hnědý...Četla jsem,že by antikoncepce nemusela mít svůj účinnek,proto se prám,jesli je to pravda.Přemýšlím,že by mi napsala čípky,jestli to není nějaký zánět :( Nerada bych antikoncepci brala zbytečně!

Odpověď odborníka:

Dobrý den, každý ýtok by měl být vyšetřen u gynekologa, proto neotálejte s jeho návštěvou a běžte na vyšetření, může za tím být skrytá infekce nabo kvasinka...Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: