Hnědý výtok po menstruaci

Dobrý den, od 5.1 do 11.1. jsem měla menstruaci tak jak jsem měla mít akorát trochu silnější než obvykle. Týden po menstruaci se u mě objevil hnědý výtok, který přetrvává 4 dny. První dva dny jen minimálně a další dva dny už silný hnědý výtok. Prosim poradte co by mohlo byt za problem? Hned jak budu moct určitě zajdu k lekaři. Beru antikoncepci a čtyři dny po menstruaci jsem měla pohlavní styk. předem moc děkuji za odpověd...

Odpověď odborníka:

Špinění se může při antikoncepci vyskytnou,pokud by se opakovalo i v příštím cyklu,byla by na místě otázka změny preparátu nevím ošem bez vyšetření zda je to výtok zánětlivého původu nebo skutečně slabé krvácení příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+4 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: