Homeopatikum

je nějaký homeopatický lék na ředění krve místo walfarinu.děkuji marie

Odpověď odborníka:

Vážená paní Marie, je asi 17 léků ovlivňujících srážení krve, a to jak ve smyslu + tak i minus, a to jak u člověka, tak i u zvířat! Záleží především na sile potence homeopatického léku. Vše musí pořádně vyšetřit a zhodnotit zkušený lékař homeopat , nikoliv laik!, a dá Vám podrobný návod na užívání vytypovaného pro Vás nejlepšího preparátu , který může nahradit Warfarin a když se k tomu přidá i Váš konstituční homeopatický lék, pak Vám tato léčba bude léčit celého člověka, tedy i to co jste lékaři neřekla. V úctě primář MUDr. Jan Miklánek Dr. h.c. z Prahy.

MUDr. Jan Miklánek
MUDr. Jan Miklánek

Specializace: Rehabilitace
Pracoviště: Studio pro zdraví

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
A teď trocha reality | Od: A.C.Dupin | 9.9.2016 12:27
Homeopatika ve skutečnosti nemají žádný prokazatelný efekt vyšší než placebo. Kdo tvrdí opak, tak je buď gauner a lhář nebo sebevědomý hlupák. Toleruje se to pouze u banalit, kde je homeopatie dobrou symptomatickou terapií psychosomatiků a neurotiků, kteří z jakéhokoliv důvodu nejsou vhodní k léčbě skutečným psychosomaticky orientovaným psychiatrem.

Konkrétně doporučovat i v obecné rovině homeopatickou náhradu warfarinu je na hraně zločinu, protože to může vzbuzovat falešný pocit pomoci a odmítnutí warfarinu, protože paní Marie může mít pocit, že je přece "léčena" homeopatiky.

Pro Marii: Pokud máte z nějakého důvodu obavy z warfarinu, zkuste si o tom promluvit s lékařem, který vám warfarin předepsal. Ten může rozptýlit vaše obavy, případně si s vámi promluvit o dostupných alternativách (např. Pradaxa nebo Xarelto) a o jejich výhodách a nevýhodách pro vás. Jen si dovoluji upozornit, že je možné, že pro vás nejsou z řady důvodů tyto léky vůbec vhodné.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: