Hormonální antikoncepce

Dobrý den, začala jsem užívat hormonální antikoncepci, šestý den menstruace byl už jako obvykle slabý a bez bolestí, ale sedmý den se znovu objevily bolesti břicha stejné jako na začátku menstruace a krvácení lehce zesílilo a trvá to stále (dnes 9. den od začátku menstruace). Vím, že na začátku užívání horm.antikoncepce se slabé krvácení objevuje, ale vystrašily mě ty bolesti v podbřišku. Může to být taky průvodní jev v začátku užívání hormonální antikoncepce? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Může jít jen o hormonální nerovnováhu, pokud se již bolesti neobjeví a krvácení ustane, dokončete normálně tento cyklus. Pokud by se podobné problémy opakovaly i v cyklu následujícím, kontaktujte svého gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: