Hormonalni antikoncepce

Dobry den, muze mit antikoncepce vedlejsi ucinek - a to vypadavani vlasu? (Jak velkych,tak i malych centimetrovych.) Ja totiz padani vlasu pozoruji od doby, co jsem nasadila HA, cca po mesici od nasazeni. Pote jsem vystridala jeste asi dalsi 2 druhy HA a beze zmeny, nyni po vysazeni vlasy padaji jeste vice. Stale doufam ve zlepseni a uzivam vodicku pro hazmonizaci hormonalniho systemu. Podotykam, ze testosteron, stitna zlaza a podobna vysetreni jsou vsechna v poradku. Jde pripadne nejak dopomoci k tomu, aby se hormony zjarmonizovali co nejdrive? Popripade lze udelat nejake vysetrwni, z nehoz vyplyne, ze hormony jsou ci nejaou v normalu? Dekuji moc za odpoved.

Odpověď odborníka:

Pokud padání vlasů přetrvává i po vysazení antikoncepce není tato příčinou, protože hormony jsou odbourány již v okamžiku menses,bude tedy nutno hledat jiný důvod, obraťte se na kožního lékaře. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: