Hormonální antikoncepce - vedlejší účinky

Dobrý den, HA Stodette beru třetí měsíc, zhruba po měsíci užívání jsem však zpozorovala několik změn - časté kolísání nálady, smutek, vznětlivost, apatie, a celkově jiné přemýšlení, nemám z ničeho radost a často se mi chce brečet, aniž bych k tomu měla nějaký pádný důvod. Myslíte, že příčinou může být právě hormonální antikoncepce?? Může antikoncepce vyvolat depresi, nebo jiné psychické poruchy? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, příčina může být opravdu v užívání HA, domluvte se na změně druhu HA s gynekologem, ale pokud by problémy přetrvávaly, vysadte ji. Jsou i jiné způsoby antikoncepce /nehormonální, informujte se nalezením info ve vyhledávači /po zadání tohoto sousloví/.h Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: