Hormonální nerovnováha

Dobrý den, již 5 let užívám antikoncepci. Poslední 2 roky se mi stává, že po 14 dnech užívání antikoncepce začnu slabě,někdy i více krvácet. To trvá přibližně 3 dny(někdy více) a poté dostanu normálně menstruaci.Za poslední dobu jsem vyzkoušela mnoho druhů antikoncepce, ale problém je furt stejný. Na prohlídky chodím pravidelně, cytologie vychází dobře a také ultrazvuk nic neukázal. Dočetla jsem se, že se může jednat o hormonální nerovnováhu. Je mi 24 a do budoucna plánuji mít děti. Mam ale strach, že díky tomuto problému nebudu moct mít děti. Může to být překážkou v otěhotnění? A jak se tato nerovnováha řeší? Děkuji

Odpověď odborníka:

Řešení je vybrat pro vás vhodnou antikoncepci,s ní je to jako s šaty-musí padnout a co je vhodné pro jednu není ideální pro druhou.Rozhodně bych z toho ale nevyvozoval že nebudete moci mit děti příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: