Hormony

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Nedávno jsem nachytal kamaráda jak si něco píchá do stehna. Okamžitě mi blesklo hlavou že je feták, tak jsem do něj rejpal co si to píchá a řekl mi že má malý penis a doktor mu předepsal SUSTANON pakistan, myslím že se to takle psalo. Neváhal jsem a hnedka jsem si na internetu našel co to je, ale spíše se všude píše že je to steroid používaný v kulturistice. Nechci mu křivdit, známe se od mala, ale je možné že mu po podávání sustanonu vyroste? Nebo se k tomu tento lék vůbec nepoužívá, a on začal brát steroidy? Prosím odpovězte mi, nebot jestli to bere jako steroidy, určitě budu na něj tlačit at si to už nikdy neaplikuje! je možné že k tomu sustanonu bere ještě něco ale to už nevím... Předem moc děkuju za odpověd.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Michale! Penis nevyroste ani po steroidech, takže kamarád nejspíš zatoužil po nepřirozených a nezasloužených svalech.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: