Hučení v ušich poleku

dobrý den po nesnášenlivosti léku Gabapenktinu brala asi týden na neuropatii vyrážka silné bolesti hlavy a motáni zvracení atd. mě pořád hučí v uších nevím jaká je doba odeznění léku ale dnes jeto týden a pořád to trvá v noci nemohu spát na ušním jsem byla lékařka se divila dala tabletky betahistinj sem už na pokraji sil psychicky na dně mám postiženého syna je to moc náročné co by pomohlo nikdy jsem nic podobného neměla slyším dobře děkuji za odpověd jsem ochotna dojet kam koli kde mě pomohou mám to určitě po tom léku

Odpověď odborníka:

Vážená paní Jaroslavo, po týdnu by v těle neměly zůstat žádné zbytky gabapentinu, ale uvedené příznaky mohly být vyvolány jako nežádoucí reakce při jeho užívání. Doporučuji Vám domluvit se s Vaším praktickým lékařem na dalším postupu. S pozdravem, MH.

MUDr. Milan Hrubý
MUDr. Milan Hrubý

Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x