Hustý hnědý výtok

Dobrý den před třemi dny jsem začala používat norethisteron na oddálení menstruace. S tím jsem však musela po dvou dnech přestat z důvodu zvracení a celkové slabosti. Tato nevolnost však podle mého názoru nesouvisí s užíváním norerhisteronu, nýbrž s nakažením od mého nemocného bratra. Chtěla jsem se tedy zeptat jakou příčinu by v mé situaci mohl mít hustý hnědý výtok, který se objevil den po vysazení norethisteronu? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Výtok bude pravděpodobně špinění které vzniklo z poklesu hormonálních hladin když jste vysadila Norethisteron. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: