Imunita

Vážená pani doktorko,již nějakou dobu se potyčkám s potíží týkající se imunity.Uz několik měsíců se mi neustále opakuji afty v puse,pořad jsem nemocna(kdyz uz se z něčeho dostanu,tak za asi 3-5 dni jsem zas nemocná),beru vitaminy,nekouří,jim zdravé.Porad mam zvětšene uzliny na krku,v podpaží a dále to neumím posoudit kde jeste,jsem unavená(pořad se mi chce spát),v noci spím odkryta protože se pitím.Kdyz jsem byla u obvodní,řekla jsem ji o svých potizich,jen se podívala do krku,poslech lva mne a napsala mi Luivac.Mohu po ni vyžadovat nějaké vyšetření?A jaké?Luivac beru 2 tyd.,mam ho na 2mes.,asi je jeste brzo na nějaké zlepšení a take jeste ani nepocituji.Dekuji za odpověd´.

Odpověď odborníka:

Pokud opakovaně trpíte respiračními infekty - více jak 4 infekční onemocnění za rok, doplnila bych ještě ORL vyšetření, zda se nejedná o chronickou infekci v této lokalitě. Vhodné by bylo i imunologické a alergologické vyšetření.
Luivac je imunomodulační preparát, který posiluje odolnost sliznic, největší efekt nastupuje po doužívání kúry tímto lékem.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: