Injekce

Dobrý den,c sobotu ráno jsem byla na pohotovosti kvůli bolesti dvojky v pravo nahoře. Pan doktor řekl,že tam mám zánět tak mi píchl injekci na umrtveni,Zub vyvrtal vyčistil kanálky a dal dočasnou plombu. Zítra jdu ke své zubaře,zub již nebolí, ale v neděli ráno jsem se probudila s nateklou půlkou obličeje, hrozně mě ten obličej bolí,hlavně nad horním rtem, tedy v místě vpichu injekce. Vzala jsem prášek a říkala si že to bude dobré,dnes mám obličej natekly ještě více a stále bolestivý. Čím to může být? A za jak dlouho se to spraví? Předem děkuji za odpověď, Lekešová

Odpověď odborníka:

Dobrý večer, otok může být způsobený modřinou a mírným zakrvácením po vpichu, což je v okolí zánětu relativně častý doprovodný jev. Situace se upraví sama v řádech dnů, mějte trpělivost. S přáním hezkého dne, Jan Stuchlík

MUDr. Jan Stuchlík
MUDr. Jan Stuchlík

Specializace: Zubní lékařství
Pracoviště: Dentální klinika Jan Stuchlík

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: