Intenzivní tlukot srdce

Dobrý den,asi rok a půl se mi stává několikrát do měsíce a to jen v klidu,že mi začne intenzivně bušit srdce,cítím velký tlak v krku,těžko se mi dýchá.Po několika málo minutách to přestane.Ale včera v noci mě probudila svíravá bolest na hrudi,nemohla jsem se pořádně nadechnout ani pohnout.Byla to chvílemi taková zvláštní bodavá bolest,šlo mi to též do zad.Dokonce jsem se u toho zpotila na obličeji.Trvalo to téměř půl hodiny.Pak to samo pozvolna odeznělo.V tu chvíli bylo po spánku,bála jsem se usnout i pohnout.Dnes v zaměstnání( je fyzicky náročnější) Jsem se necítila dobře,stále mě chvílemi tlačilo na prsou.Byla jsem nedávno na UZ srdce,bylo vše v pořádku,tlak mívám také dobrý.Ovšem,pokud mě můj lékař natáčí EKG,pokáždé to vykazuje nějaké nesrovnalosti.Poslední dobou se cítím až abnormálně unavená,bolí mne hlava a tmí se mi před očima.Jsem z toho nesvá.Mohu poprosit o radu? Předem děkuj

Odpověď odborníka:

Může jít o poruchy srdečního rytmu nebo i další onemocnění srdce. Možná byste měla mít i 24hodinové monitorování EKG - tzv. Holter. Rozhodně byste měla být v oéči specialisty - kardiologa, který vám doporučí vhodnou léčbu a bude vás pravidelně sledovat.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Možná je to od páteře | Od: Dany | 19.4.2011 00:13
Tohle co se ti děje nemusí být zrovna kvůli problému se srdcem ale může to být taky od páteře... pokud más namáhavou práci a nebo se hrbíš... myslím že bys potřebovala nějaké cviky na páteř.. ;)
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: