Intimní problém

Pane doktore, obracíme se na Vás o radu s přítelem.Jsme spolu skoro rok,oba máme 30let.Problém je při pohlavím styku,kdy partnerovi asi po 10min.ochabne penis a ztrácí tím chuť na sex.Navštívil i psychologa,ale přetrvává to.Tento problém byl i v předchozích vztazích.Pokud je sám a masturbuje je vše v pořádku.Bral sám Tadalafil 40mg a účinek se dostavil,ale nechce to užívat.Prosíme o odpověď a jak tento problém řešit nebo doporučit vhodné medikamenty.Děkujeme.

Odpověď odborníka:

Měl by podstoupit vyšetření, která vyloučí nebo potvrdí možné příčiny, které mohou být i léčitelné. Ve většině případech však pacient skončí na preparátech typu Tadalafilu

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Máte vysoký cholesterol? Nová léčba je na obzoru!
Články: Máte vysoký cholesterol? Nová léčba je na obzoru!
Pro léčbu vysoké hladiny...
Když kůže volá o pomoc
Články: Když kůže volá o pomoc
Léto je roční období, kdy...
Ovulace a načasování pohlavního styku
Články: Ovulace a načasování pohlavního styku
Pokud chcete zvýšit své...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Ostatní vyšetření v gynekologii
Články: Ostatní vyšetření v gynekologii
Jaká vyšetření vás mohou...
Počítačová tomografie (CT)
Články: Počítačová tomografie (CT)
Počítačová nebo computerová...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: