Jak léčit zlatého stafylokoka a streptokoka

Dá se to vůbec vyléčit? Trápí mě dlouhotrvající kašel, mám pocit knedlíku v krku, nemůžu odkašlávat. Mám silně zahleněný krk. Lékař mi tvrdí že na to nic není že se s tím musím naučit žít. Zajímalo by mě jestli na to něco existuje (bylinky, léky atd...)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je zajímavé, že streptokoka a stafylokoka v nadpisu již v popisu nezmiňujete. Zahleněný krk a bakteriální infekce léčit lze. Existují jak různé léky na ředění hlenu a odkašlávání, tak různá antibiotika dle citlivosti. Popsané obtíže výrazně zhrošuje a udržuje kouření (kouříte???). Pokud Vám Váš lékař trvrdí, že stav je nevyléčitelný a skutečně se jedná o kašel a nález stafylokoka a streptokoka, doporučuji vyhledat jiného lékaře (nejlépe ORL - ušní, nosní, krční). Jinak co se týče bylinek, obecně při těchot obtížích pomáhá třeba šalvěj či přímo různé směsi proti kašli.

 
Líbí se vám odpověď?
+7 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
streptokok v nose? | Od: mila.39 | 26.4.2014 00:33
dobdrý den,užasi deset let se léčím v přestávkách na streptokoka v nose.je to velice nepříjemné a bolestivé. jelikož jsem polyvalntní alergik tak s ATB je to dost problematické.pokaždé zabírají nějaké jiné,nebo vůbec. před dvěma léty mi našli plicní chlamídie.sice to přěléčili a řekli že je to v pořádku,ale problémy s dýcháním a časté nachlazení mám,a také stále zvýšené teploty.tak se chci zeptat jestli ty dvě nemoci souvisí nějak do hromady, a jestli jo tak jak na ně.už jsem zoufalá a vyčerpana. díky
reagovat
re:streptokok v nose? | Od: Poradna uLékaře.cz | 28.4.2014 13:51
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosíme Vás, abyste dotaz
zkopírovala a vložila jej přímo do poradny na těchto
stránkách: http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.

V poradně se Vám bude lékař věnovat. Děkujeme
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: