Jangee a špinění

Dobrý den, tenhle měsíc jsem začala užívat antikoncepci konkrétně jangee 0,03. Začala jsem užívat první den menstruace, jak mi řekla doktorka, nyní již beru druhý týden a stále mám nahnědlé špinění. (zánět to není jiné příznaky nemám) je to normální při začínání užívání antikoncepce? Děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Může se to u někoho stát, dop. si koupit vitamin Ascorutin, když se bere 3x2- tak zabraňuje krvácení a špinění./nepřerušovat užívání antikoncepce!/ Pokud by se to opakovalo i v 2. cyklu, tak lépe ant. změnit

MUDr. Jiří Bastl
MUDr. Jiří Bastl

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Privátní ambulantní zařízení Gynosan, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Skřípání zubů u dětí během spánku působí problémy ve škole
Alergická rýma a astma: různé projevy jedné nemoci
Články: Alergická rýma a astma: různé projevy jedné nemoci
Během posledních desetiletí...
Zánět žil
Články: Zánět žil
Co bychom měli vědět o...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Články: Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Nehty postižené plísněmi...
Se zánětem si poradí zelený čaj
Články: Se zánětem si poradí zelený čaj
Číňané považují zelený čaj...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: