Jazyk

Dobry rad bych se zeptal co to muze bejt po stranqch jazyku cervene tecky jako by vyrazka to vypada nijak nesvedi trochu pali malinko dekuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pane Michale, uvedený problém je dán nejspíše nějakým podrážděním jazyka - problémem se zuby, kouřením, jídlem aj. Vzhledem k tomu, že v dotazu neuvádíte žádné bližší údaje (jak dlouho stav trvá, zda se léčíte s nějakým celkovým onemocněním, zda jste již problém, nějak konsultoval s lékařem atd...), není možné to blíže zhodnotit. Zajděte ke svému praktickému lékaři.

MUDr. Aleš Ducháček
MUDr. Aleš Ducháček

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktický lékař, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x