Jeanine a menstruace

dobrý den,již rok používám antikoncepční pilulky Jeanine. Zatím jsem s nimi neměla žádný problém. Od 1. června je beru bez přestávky abych neměla menstruaci. Ale včera 18. srpna jsem ji dostala, přitom jsem si v 10:00 vzala prášek jako obvykle. Dost mě bolí břicho. Nevím tedy jestli je mám brát dál nebo je do úterý vysadit? Protože bych zrovna na tenhle víkend nechtěla mít menstruaci kůli plavecké soutěži. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud se již delší dobu menstruace odsouvá, je možné že léky již déle hormonální hladinu neudrží a dojde ke krvácení. tento jev není nikterak neobvyklý, krvácení však může trvat několik dní a nelze příliš ovlivnit.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Počítačová tomografie (CT)
Články: Počítačová tomografie (CT)
Počítačová nebo computerová...
Rakovina plic a CHOPN: rozdílné choroby se stejnými příznaky
Články: Rakovina plic a CHOPN: rozdílné choroby se stejnými příznaky
Plicní nádory jsou smutným...
Jak jste na tom s hořčíkem?
Články: Jak jste na tom s hořčíkem?
Trápí vás problémy se zády...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: