Klimonorm

Dobrý den mohu se zeptat vysadila jsem klimonorm kvůli absenci menstruace. Teď jsem je vysadila bylo mi z nich nevolno a pribirala jsem i přesto gynekolozka chtěla ať je doberu ale já neposlechla.Ted jsem to na nedostala opět. Mohu se zeptat co by mohlo být příčinou a dá se léčit bez prášku hormonálních? DEKUJI

Odpověď odborníka:

Bohužel porucha je pravděpodobně hormonální a tu nelze jinak než hormonálně léčit. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Svalové záškuby Vážená paní doktorko, chtěl bych se zeptat, jestli svalové...
  • Vyhřezlá ploténka Chtěla bych se zeptat.Je mi 30 let a zjistili mi že mám...
  • Streptokokus pyogenes Již po páté tento rok mám v krku (v hrtanu) streptokoka...
  • Nerostou mi vousy Obracím se na Vás s radou. Je mi již 19 let a brzy mi bude...
  • Naražené rameno Prosím Vás o radu ohledně úrazu ramene. Předevčírem večer jsem...
  • Seroxat Ráda bych se zeptala na návykovost SEROXATU ? Jak je nebezpečný pro tělo...
 
Naposledy čtené: