Kolagen

Dobrý den. Před půlrokem mi byla aplikována kyselina hyaluronová pod oči k vyrovnání kruhů pod očima. Pod levé oko bylo dáno větší množství a již pár měsíců tam mám otok, jakoby mě někdo udeřil. Před pár dny jsem začala jíst Kolagen forte a kyselinu hyaluronovou v prášcích a přijde mi, že otok pod okem se ještě zvětšuje. Není to reakce na ty prášky? Mám je vysadit? Beru je jen jako doplněk, nemám žádné zdravotní problémy. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Tyto potravinové doplňky neužívejte, je možné, že tyto účinné látky se ukládají přednostně právě v ošetřené oblasti a vedou k dalšímu nasávání vody do tkáně. Bylo by vhodné stav konzultovat i s lékařem, který zákrok prováděl.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
STD - sexuálně přenosné nemoci
Články: STD - sexuálně přenosné nemoci
Sexuálně přenosné nemoci se...
Trápí vás bolesti hlavy? Možná za to mohou hormony!
Články: Trápí vás bolesti hlavy? Možná za to mohou hormony!
Bolesti hlavy mohou být...
Biologická léčba jako naděje pro pacienty s rakovinou ledvin?
Články: Biologická léčba jako naděje pro pacienty s rakovinou ledvin?
Biologická léčba. Sousloví...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Nejčastější úrazy kolene: zaměřeno na kloubní vazy
Články: Nejčastější úrazy kolene: zaměřeno na kloubní vazy
Poranění zkřížených a...
Ženská ejakulace
Články: Ženská ejakulace
Ženskou ejakulaci neboli...
Konec opakujících se vaginálních mykóz: víme, co zabírá
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: