Kolaps

Dobrý den , začala jsem brát vitamíny horcik zinek vápník a D, a začali mi brnět nohy hodně bolet tak že ani spát nemůžu, oteklé je nemám a cukat levé oko prášky beru cca 20 dní a oko cuká cca týden nohy začaly po tědch 20 dnech braní vitamínů je možné že je to z těch vitamínů .Často mám stavy na kolaps kdy mě je často těžko na hrudi jako když vylezu z kolotoče. Tlak ok i výsledky z niterný ok. měla jsem několikrát holtra jelikož pocituji extrasystoly ale nikdy nebylo nic nalezeno jen na echu lehký prolapsa mitrální chlopně mohly by tyto kolapsové stavy dělat ? jsem objednaná ke kardiologovi ale toto vyšetření dýl trvá. Extrasystoly pocituji cca 14 dní v kuse pak měsíc nic. pocituji je jen v pohybu něbo když jim. Moje obvodní říká že plaším že je to nervové je možné si porychy rytmu vyvolat nervově ? děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zkuste vitaminy na nějakou dobu vysadit a uvidíte, zda se Vaše potíže s nohami zmírní či nikoliv. Co se týče poruch rytmu, ty jsou často způsobené psychickými obtížemi, stresem, úzkostmi apod. Pokud byl EKG Holter opakovaně v pořádku, přikláněla bych se k možnosti, že jsou psychického rázu. Zdravím Vás.

MUDr. Lea Blahníková
MUDr. Lea Blahníková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Obvodní lékař, Vidnava

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: