Kolapsní stavy,brnění,ztuhnutí svalů

Dobrý den,nevěděla jsem kam přímo tento problém zařadit, již delší dobu mám problémy s mdlobamy. Je tomu tak 4 roky kdy mi tyto problémy začly. Chodila jsem po vyšetřeních a bohužel mi nic nezjistili jen to, že mám nízkej tlak. K tomu všemu se přidala Borelioza, kterou mám již 3 roky a bohužel se podchytila až po dvou letech(mám spící formu) .. Stále se také potím nemusím činit žádnou námahu a stále mám mokré tričko ať je léto , zima, nebo sedím.. Samozdřejmě i k tomuto problému mi moc doktorů toho neřeklo. Včera jsem byla na tetování na druhé opravě po prvé to bylo v pohodě, ale nyní to bylo něco horšího... 2 krát jsem málem zkolabovala.Předešla jsem tomu jen tim, že jsem si lehla a hodně pila poté mě chytlo brnění do pravé strany těla postupně přecházelo na ztuhlost pravé ruky nemohla sem ji ohnout jako by mě neposlouchaa a ani jsem ji necítila poté jsem cejtila ztuhlý obličej a pak ústa a takovou stuhlost v puse. Nemohla jsem téměř mluvit. Věděla jsem co chci , ale prostě to nešlo. Celý tento stav proběhl během 10 minut a pak už to bylo dobré.. Jak piši kolapsy mívám. Někdy se mi zdá, že i mám slabou krátkodobou paměť, ale tohle bylo poprvé... Prosím o radu Děkuji moooc

Odpověď odborníka:

Dobrý den, rada je pouze v tom, abyste dbala na správnou životosprávu, s důrazem na doplnování tekutin /noste s sebou všude lahev vody/, při každé zátěži /psychické i fyzické/ byste měla myslet na to, že musíte PIT! Pokud by se problémy nějak stupnovaly, navštivte neurologa! Pitný režim je důležitý, protože pokud máte nízký tlak a ještě jste dehydratovaná -prostě "vypne mozek", protože se k němu nedostane dost krve. Myslete na to, budte na sebe opatrná a pijte!!!!, věřím, že při této péči o sebe se všechno zlepší. Hezký den. hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
re: Kolapsní stavy,brnění,ztuhnutí svalů | Od: Mielikki | 2.10.2013 08:47
Mám obdobnej problém. Před 4 lety jsem měla boreliozuna kterou se přišlo pozdě, Tenkrát mi to vyžralo části nervů v noze a podchytilo se to pozdě a ještě se to léčilo na několikrát. Lítala jsem rok po neurologii, pak po léčitelích... pak to chvíli bylo dobrý.. noha přestala brnět, místo toho mě čas od času brní něco jinýho a občas se dostanu do stavu kdy mě začne postupně brnět všechno. Rozleze se mi to po těle a nemůžu se pořádně pohnout, nemůžu mluvit, nemůžu nic. Jsem u toho při vědomí, ale přes to brnění se věci kolem vnímají jen stěží. Obvykle to rychle odezní, ale i tak je to nepříjemný a myslím, že když to člověka potká ve špatnou chvíli tak i nebezpečný. Nefungovalo mi na to nic... ani cuk, ani pití, ani odpočinek ani doktoři. Zkoušela jsem psí kusy a nic. Jediný co, tak je mi příjemná tekoucí voda na ruce když mám pocit že to na mě jde. Jestli vymyslíte něco spásnýho, prosím dejte vědět.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: