Korekce jizvy po nástřihu

Po nástřihu hráze při porodu mám i po 5 měsících na dotek bolestivou, citlivou a dosti znatelnou jizvu. Gynekoložka už mi nic neporadila, je to prý zahojené, ale já bych přece jen uvítala zlepšení, dost mi to komplikuje život. Má smysl ještě začít s masírováním? A čím konkrétně? Na internetu nacházím snad stovky různých doporučených věcí, tak nevím, co si z toho vybrat (něco finančně dostupného). A co dalšího ještě mohu pro co nejhladčí a nejrychlejší zlepšení stavu udělat? Moc vám děkuji za odpověď. Jana

Odpověď odborníka:

Paní Jano, vzhledem k tomu, že jste po porodu pouze 5 měsíců, doporučil bych Vám nejdříve vyzkoušet homeopatické mastě, jako je Arnika či Traumeel, které jsou běžně k sehnání v lékárnách. Snažte se pravidelně mast vmasírovat do jizvy. Po jednom až dvou měsících bych Vám doporučil sjednat si konzultaci na naší klinice, kde bychom podnikli další kroky, jak Vám pomoci. Jedním z řešení by mohl být přístroj Protége intima - více informací o této metodě naleznete na odkazu http://formeclinic.cz/cs/revoluce-v-intimni-estetice-protege-intima/.

Budete li mít zájem objednat se na bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kontaktujte prosím naši recepci na čísle 776 553 244.

Hezký den, přeje MUDr. Petr Jan Vašek

MUDr. Petr Jan Vašek
MUDr. Petr Jan Vašek

Specializace: Plastická chirurgie
Pracoviště: Formé Clinic

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: