Korunky

Dobrý večer. Zajímalo by mě jak dlouho by měla vydržet nalepená stříbrná korunka přilepená cementem. Mám dvě a několikrát za rok mi vypadnou. Naposledy se mi uvolnila po třech dnech. Čím to je? Paní doktorka mi doporučila na ni moc nekousat, to mám jako přestat jíst? A budu muset za každé opětovné přilepení platit regulační poplatek? I když by ho paní doktorka provedla v rámci preventivní prohlídky? Je to asi prkotina, ale i tak děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, paní Svobodová. Přiznám se, že jako internista nemám zcela dobrý přehled o technologiích oprav chrupu. Několikrát za rok jít na výměnu korunky je nicméně jistě příliš často. Je možné, že Váš chrup je nějakým způsobem zvláštní a neumožňuje lepší fixaci - anebo Váš stomatolog používá nevhodnou techniku. Pokud se se zubařem nedohodnete na lepším řešení, doporučuji zkusit jiného. Jíst určitě nepřestávejte.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Lepidlo na vypadlou korunku | Od: Pavla | 7.7.2015 12:39
Mám korunku na jedničce nahoře, která mi často vypadává. Naposled se mi to stalo nyní na dovolené, velice nepříjemná záležitost. Chtěla bych se proto zeptat, zda existuje pro tyto případy nějaké stom.lepidlo ,které bych si mohla koupit?
reagovat
re:Lepidlo na vypadlou korunku | Od: uLékaře.cz | 7.7.2015 16:55
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosím Vás, abyste dotaz
zkopíroval a vložil jej přímo do poradny na těchto
stránkách:http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.
V poradně se Vám bude lékař věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: