Kožn změny na obličeji

Dobrý den.Mam kožní problémy na obličeji.Z nezjištěných příčin se mi dělají pupínky a vždycky mi pleť zčervená a zase se zklidní.Lecim se se štítnou žlázou a před rokem mi gynekolog řekl že jsem v menopauze.Navaly horka mám.V příloze zasilam fotku zcervenaleho obličeje.Nevim čím to mazat protože některá místa mám i suchá jako ekzém.Dekuji za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den , Váš obličej potřebuje kožního lékaře , zatím zakupte Cicalfate od AVENE a objednejte se . S pozdravem

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA
MUDr. Silvie Rafčíková, MBA

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Centrum estetické medicíny

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x