Kožní problémy

Dobrý večer,Vždy jsem měla problematické záda . Vytvářely se mi velké podkožní vřídky ..kuže je drsná a mastná. Kožní mi předepsala zinerit .. ,ale nepomohlo. Během těhotenství se mi začaly dělat černé pory v oblasti hrudi na prsech a také zad.. .. muže to být z jidla ? kde se obratit ,abych zjistila příčinu? Místní kožní mi nepomáhá. Děkuji za pomoc

Odpověď odborníka:

Strava většinou nemá zásadní vliv na aknosní projevy, ve vašem případě to bude hlavně hormonální příčina. Pokud zevní léčba nevede k žádanému efektu, poraďte se se svým kožním lékařem o celkové terapii retinoidy - deriváty vitamínu A.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: