Kožní problémy

Dobrý den, před 1/2 rokem jsem vysadila antikoncepci a od té doby se mi výrazně zhoršila pleť. Trápí mě hlavně malé bolavé (pupínky) vřídky na obličeji, hlavě v okolí brady, také na čele Dříve se mi do 14 dnů ztratily,v současné době je mám i měsíc, během něhož mění svoji velikost. Můžete mi prosím poradit co je způsobuje a jak jim předcházet. Mám velmi citlivou pleť. Používám pouze výrobky od Biodermy-sensitive. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, po vysazení antikoncepce, která svým způsobem normalizuje hladiny hormonů v těle, můžete potíže mít. Akne a nečistá plet je u žen většinou spojena s hormonální nerovnováhou. Pokud již nechcete HA brát, zkuste jiné způsoby, které by vám pomohly hormony v těle ustálit - fytoterapii /léčba rostlinami/, čínskou medicínu / také se léčí výtažky z bylin, ale i jiných látek z přírody/, homeopatii, prostě některou z alternativních technik. Pro jejich aplikaci se ale musíte obrátit na specialisty v tom kterém oboru. Pokud nejste nakloněna alternativě, která není hrazena z veřej. pojištění, navštivte lékaře na dermatologii (kožní), po prozkoumání druhu potíží vám naordinuje léčbu. Bez prohlídky a na dálku toto učinit nelze. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: