Krátká menstruace a dlouhé spineni

Dobrý den. V srpnu jsem na první den menstruace začala používat svou první antikoncepci Minisiston. Menstruaci jsem měla slabší a po 5 dnech mi skončila. Vše bylo v pořádku a měla jsem i s partnerem styk, ale po několika dnech jsem začala špinit. Ze začátku to bylo třeba ob den,ale pak každý den a špineni zesilovalo až do podoby menstruace. Antikoncepci jsem brala pravidelně jen poslední prášek jsem si nevzala a do dvou dnů mě zacal bolet podbrisek jako pri menzes. Zdálo se mi vše v pořádku ale teď mi po dvou dnech menstruace skončila. Může to být tou antikoncepci? Srovná se to samo? Dekuji

Odpověď odborníka:

Při nasazení antikoncepce se v prvních cyklech může špinění objevit, pokud by neustávalo byla by na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: