Krční páteř

Dobrý den, můžete mi říct, co lze vyčíst z mého RTG krční páteře... Nález je následující: Na skeletu Cp je afyziol. kyfosa u C5, těla C5-Th1 v blok. postavení. Tvar obr, i štěrbin pravidelný, struktura beze změn, spondylot. změny neprůkazné. Co to znamená? Léčím se na neurologii na latentní tetanii a kvůli potíží s krční páteří, již léta ji mám bolestivou, hlavně ztuhlé šíjové svalstvo a trapézy, časté bolesti hlavy, někdy mám také po probuzení "slabé" ruce. V poslední době se přidaly občasné závratě a pociťuji motání hlavy při chůzi, je to hodně nepříjemné a omezující, někdy mě to dost poleká. Odpovídají tyto potíže stavu mé krční páteře? Mohou to způsobovat? Děkuji Vám.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o přenesené obtíže díky blokádě a špatnému postavení krční a hrudní páteře. Doporučoval bych proto rehabilitaci a také znovu kontrolu na neurologii. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x