Krev v ejakuatu

dobrý den chtěl bych se zeptat v roce 2011 jsem byl hospitalizován do nemocnice s varexy v jícnu no a bych to skrátil skončiloto tak že mi našli genetickou vadu takz. laidackou mutaci srážlivost krve a zasáhlo to všechny organy i kostní dřen nejvíc to odnesli jatra a spodní dutá žíla tak že jsem se zavodnoval beru několik léků ale hlavně litalir a varfarin ale abych se vratil na co jsem se chtěl zeptat poslední 14 dnů při onanii jsem mě krev v semenu jestli je to krev ale jeto za rudlý jiný problém nemám cose týče sexu je pravda že nejsem tak aktivní jako dřív tak se ptám jestli to nemůže být tima práškama a v případě jakeho doktora se mam zeptat chodím ke třem jeden co mi hlídá kostní dřen druhy jatra a třetí praktický lékař. děkuji ps.doufám že se to tak nebude ventilovat ještě jednou děkuji

Odpověď odborníka:

Vážený pane Tomáši, léčba warfarinem zvyšuje riziko krvácení kdekoli v těle. Doporučuji Vám domluvit se s praktickým lékařem na optimální dávce warfarinu (podle hodnotyy tzv. INR), případně podstoupit urologické vyšetření včetně ultrazvukového vyšetření prostaty k upřesnění příčiny příměsi krve k ejakulátu. S pozdravem, MH.

MUDr. Milan Hrubý
MUDr. Milan Hrubý

Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: