Krevní sraženina v děloze

Dobrý den, před půlrokem jsem měla v děloze krevní sraženinu ,takže když jsem měla období menstruace tak jsem pak menstruovala i mimo období v kuse. V te době jsem užívala antikoncepci minerva. gynekoložka mi nakázala přestat s antikoncepci a dala mi k užívání Norethisteron, v době užívání jsem přestala krvácet a po přestání užívání tohoto léku jsem silně krvácela což byla záminka aby se odstranila sraženina. Pak už to bylo všechno dobré i po ultrazvuku a doktorka mi předepsala jinou antikoncepci -Chloe. Uběhlo půl roku a já zase krvácím mimo menstruaci(menstruace mi pokračuje v kuse-takže už ji mám nějakých 14dní)i přes užívání antikoncepe. Krvácení je sice slabé ale i tak je to nepříjemné. Prosím poradte co mám dělat.Antikoncepci užívám pravidelně.Děkuji mockrát za odpověd. Lenka

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jděte na vyšetření ke gynekoložce, tentokrát může být příčina jiná. Po vyšetření bude vhodnější asi zase změna antikoncepce nebo ji úplně vysadit a přejít na nehormonální formy ochrany. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
!!! | Od: Gábina | 2.5.2011 01:37
proboha, to je teda rada! jasně, že vysadit antikoncepci, zřejmě máte sklon k tvorbě krevních sraženin. zkuste si zažádat u gynekoložky o tyto testy na trombofilii. Pokud se totiž skutečně potvrdí, pak užívání hormonální antikoncepce zvyšuje vznik krevních sraženin. upřímně to není žádná sranda, člověk by si to měl vážně hlídat...nechtěla jsem strašit....jenom posílám dál získané informace :)
reagovat
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: