Krvácení 17 den cyklu

Dobrý den, prosím o radu. V poslední době jsem měla střídavě nepravidelný cyklus menstruace, např. po 20,26,21 dnech., poslední MS připomínala jen silnější špinění. Byl mi předepsán lék Duphaston, začala jsem ho brát čtrnáctý den cyklu ( po té velmi sdlabé MS) a nyní po čtyřech dnech užívání, tj. 17 den cyklu se dostavilo krvácení připomínající mentruaci, trvá to druhý den. je to normální reakce na tento lék? děkuji jana.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, krvácení bude zřejmě mít jinou příčinu. Krvácení při tomto léků se může objevit jen zřídka, například při užívání nízké dávky.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: