Krvácení

Dobrý den, paní doktorko, chci se zeptat, mohlo to, že jsem si vzala HA později než obvykle - cca o 6 hodin déle, způsobit slaboučké krvácení v době užívání HA, normálně bych měla mít menzes za 10 dní. Druhý den jsem tabletu měla v obvyklou dobu. Nebo mám uvažovat o změně HA? Beru Milligest, neměla jsem problémy rok a půl, co ho užívám, předtím jsem užívala jinou, ale ta mi dělala problémy, protože jsem také začala krvácet - slabě, mezi cykly, ale ta byla jednofázová, proto mi byla nasazena třífázová. Mohlo se to stát tím zpožděním? Mám vyčkat na další cyklus? Mockrát vám děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Domnívám se, že takto malé zpoždění by krvácení nemělo vyvolat. Počkejte ještě jeden či dva cykly, pokud se to bude opakovat, budete muset změnit antikoncepci.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: