Krvácení

Dobrý den, beru antikoncepci Minerva už přes rok. Měla jsem nedávno problémy s velkým svěděním a šla jsem ke gynekologovi a sestřička mi napsala čipky CANDIBENE...pomohli mě,ale na krátkou dobu, teď se mi to začíná vracet a dokonce se mi stalo, že jsem trochu krvácela během užívání antikoncepce, což se mi ještě nikdy nestalo. Taky mi je kolikrát nevolno po pohlavním styku. Chtěla bych se zeptat, co mám dělat? moc děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Pravděpodobně vás trápí kvasinková infekce, úpornější se může kromě svědění a výtoku projevovat i mírným špiněním z překrvené křehké sliznice. Ale krvácení také může být vyvoláno hormonální nerovnováhou. takže navštivte znovu gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Zvýšené trombocyty Po střevní chřipce jsem byla na odběrech krve a jediná...
  • Tachykardie Pane dokrore, mám na Vás dotaz ohledně srdce. Před skoro rokem se...
  • Bolest pod žebry Zajímalo by mě co mě vlastně trápí. Už po několikáte jsem...
  • Listerióza Prosím Vás, pokud bych se nakazila listeriózou, za jak dlouho by byla...
  • Kašel a bolest na plicích Už čtvrtý týden mám suchý záchvatovitý kašel, na...
  • Dásně Měl bych dotaz někdy kolem Vánoc mě začal nenápadně bolet horní zub spíše...
 
Naposledy čtené: