Krvácení

Krvácení Dobrý den, chtěla jsem si oddálit menzes, proto jsem pokračovala v braní dalšího platíčka, vzala jsem si už druhý prášek. Dneska mě začalo píchat v podbřišku a když jsem se šla umýt, tekla ze mě krev jako kdybych měla menzes. Je možné že by to bylo tím? Předevčírem se mi taky objevilo trochu krve. Odpověď odborníka: Toto prodloužení cykluje možné jen v případě, že užíváte monofázickou antikoncepci ( všechny tablety mají stejnou barvu a stejné množství hormonů). Pokud berete jiný typ antikoncepce, pak dojde k výraznému narušení hormonálních hladin a krvácení se může objevit. Navštivte gynekologa. Já takovou antikoncepci beru, už jsem to udělala několikrát a bylo to dobrý. Jednou už jsem krvácela celí měsíc a to jsem si ani nic neoddalovala, byla jsem s tím u doktorky a ta mi řekla, že jsem v pořádku. Ale tohle není normální. Není možné že by se mi to vrátilo, když s tím nic nedělala?Co by to mohlo být?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tělo není stroj, který reaguje pokaždé stejně - tento měsíc je pro Vaše tělo úplně jiný než předchozí měsíce. Takže na stejnou změnu antikoncepce mohlo klidně Vaše tělo nyní zareagovat takto. Pokud je krvácení silné, pokud máte obtíže jako bolesti apod., pokud krvácení neustává, doporučuji znovu navštívit gynekologa., aby zkontroloval, zda je stav způsoben jen změnou užívání antikoncepce nebo něčím jiným.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: