Krvácení

Dobrý den, Čekala jsem na dostavení menstruace, abych mohla začít užívat HA Yadine, konečně po 9 měsích po druhém porodu jsem se dočkala. Ale menstruace (či krvácení) stále trvá, dnes je to již 17 den (vždy jsem mívala tak 5-6 dní). Takže vlastně krvácím po celou dobu užívání prvního platíčka, které doberu o víkendu. Počítala jsem, že se do druhého dne po dobrání prvního plata dostaví menses, tak jak jsem byla zvyklá (již jsem HA Yadine používala dříve), ale teď vlastně nevím, zda se dostaví to co přijít mělo, nebo bude stále pokračovat to co již trvá. Znervozňuje mě ještě ta představa, že máme za 2,5 týdne odjet s dětma na dovolenou a moc mě to netěší představa oddychu s tímhle "trápením". Myslíte, že se stav nějak změní, kdž teď vlastně budu mít týdení pauzu od HA a pak jí zase začnu klasicky užívat? Nemohu mít nějakou hromonální poruchu, je nějaký způsob jak možnost jak krvácení ukončit, nebo mi nezbývá nic jiného než čekat???? Děkuji a omlouvám se, je-li můj dotaz hloupý, ale ještě jsem s tím nesetkala. Jinak bolesti žádné nemám (pnutí, nafouklé břicho, jsem jinak OK, jen se začíná objevovat nervozita :-(((( ). Ještě jednou děkuji za odpověď, hezký den Pavla D.

Odpověď odborníka:

Dobrý den Pavlo, takto dlouhé krvácení byste měla řešit se svým gynekologem. Je třeba zjistit příčinu krvácení a také krvácení zastavit.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: