Krvácení

Dobrý den, tento rok v květnu jsem si od gynekologa nechala dát antikoncepční injekci Depo provera. Gynekolog mi ji dal v dávce 1.injekce za 10.dní 2.in. a pak měla následovat ještě 3.in. za 14.dní ale na tu už jsem nešla, protože po prvních dvou jsem stále krvácela a bylo mi špatně. Přešla jsem k jinému gyn. a ten mi doporučil abych 3měsíce počkala, aby se upravily hormony a pak se objednala na vyšetření. Ty 3měsíce jsem stále krvácela. Na vyšetření se objevilo že mám cystu na levém vaječníku a že je v ní tekutina tak sem podstoupila laparoskopickou operaci i s kyretáží. Na zákroku jsem byla 19.10. A dostala jsem i antikoncepci Stodette , tu jsem začala brát 9.11. při prvním dnu menstruace. Dnes budu brát 19. prášek a stále krvácím. Můžete mi prosím poradit co mám dělat a jestli je to normální a kdy se to upraví? Je mi 25let a mám dítě narozené 31.7.2009 přirozenou cestou, zdravé! Děkuji předem za odpověď. Pavla Hastíková

Odpověď odborníka:

dobrý den,především depo provera má dlouhodobý účinek, pokud vyhovuje, je to super,někdy může způsobit nepravidelné krvácení.řešte to s gynekologem, pravděpodobně hormonální antikoncepcí...neý se upraví cyklus.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: