Krvácení

Dobrý den paní doktorko,jsem 9 týdnů po porodu a protože nekojím,měla jsem počkat do prvního dne menzes a nasadit HA Belara.20.12 jsem začala špinit a 22.12 velice slabě krvácet.Vzala jsem si první tabletku tedy až 22.12. krvácení ale stále pokračuje. Vím,že na začátku braní antikoncepce je možné špinění,ale tohle není špinění,ale slabé krvácení.Chtěla bych se zeptat,jestli je to v pořádku,nebo mám zajít k doktorce pro jinou antikoncepci ? Současně beru od 20.12 antibiotika na angínu,která se mě pořád drží,myslíte,že to krvácení by mohlo mít souvislost třeba s tou nemocí ? Už jsem zoufalá,tohle se mi u žádné jiné antikoncepce nestalo.Těhotenský test jsem zkoušela a byl negativní. prosím,poradte mi,co to může být. s pozdravem Veronika

Odpověď odborníka:

dobrý den, došla bych k doktorce, zde bude třeba větší vyšetření, myslím tím UZ, event.laboratoř.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: