Krvácení

Dobrý den, beru antikoncepci Chloe. V sobotu 3.11. jsem začala brát nové platíčko, ale vzala jsem si jen 3 prášky, pak jsem odjela pryč a antikoncepci nechala doma. Tak jsem si řekla, že na to kašlu, stejně jsem chtěla dobrat tohle platíčko a pak antikoncepci vysadit. V sobotu 10.11. jsem začala krvácet. Chtěla bych se zeptat, jestli vadí, že jsem krvácela normálně v termínu a pak jsem přesně po týdnu kdy jsem přestala krvácet začala krvácet znovu - vyvolané tím přerušením? Mezi krvácením byl jen týden pauzy. Může to mít nějaké důsledky? Děkuji moc za odpověď. Krásný den.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud se nejedná o silné krvácení, nemusíte se obávat nějakých závažných důsledků. Nicméně se mohou objevit ještě dále nepravidelnosti v menstruačním cyklu.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x