Krvácení během braní antikocepce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, začala jsme krvácet během braní antikocepce ne nijak výrazně, ale nikdy se mi to nestalo, braní pilulek jsem nepřerušila jen jsem si ji vzala o několik hodin později.

Odpověď odborníka:

dobrý den , jeden dva cykly během roku , když berete antikoncepci , kdy dojde k zašpinění - to není nic vážného . stává se se to a příčiny mohou být různé .. objednejte se ke svému gynekologovi , po vyšetření bude jasno .

MUDr. Jiří Chaloupecký, MBA
MUDr. Jiří Chaloupecký, MBA

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Medic Centre s.r.o.,
Gynekologicko porodnická klinika 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
krvaceni | Od: matie | 3.8.2015 17:09
Dobrý den zacala sem krvácet při používáni třetiho platíčka anikocepce,leky beru pravidelně ve stejnou hod,doktor mi řek že to nic není ,stává se mi to často při vetší fycické námaze .A mam pozityvní hystologyji.předem dekuji za odpoved
reagovat
re:krvaceni | Od: uLékaře.cz | 4.8.2015 09:01
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosím Vás, abyste dotaz
zkopíroval a vložil jej přímo do poradny na těchto
stránkách:http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.
V poradně se Vám bude lékař věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: