Krvácení během pauzy v užívání ha

Dobrý den, před dvěma měsíci jsem začala užívat HA Yosefinne. Užívala jsem 2 měsíce v kuse (kvůli dovolené). Teď mám již 4 den pauzy, ale menzes se nedostavil, jen velmi slabé špinění (podobné spíše výtoku). Menstruační bolesti ale mám. Dnes večer mám začít užívat nové plato. Je možné, že se menzes vůbec nedostaví? Může to být způsobené právě prodlouženým užíváním tablet (případně tím, že jsem s HA teprve začala)? Děkuji

Odpověď odborníka:

Můře se to při kontinuálním užívání objevit, pro jistotu si udělejte gravitest a bude li negativní pokračujte tak jak jste zvyká, Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: