Krvácení během užívání antikoncepce

Dobrý den, 4 měsíce beru HA Verezana, ale minulý měsíc jsem si 7-denní pauzu o jeden den prodloužila a ted dobírám poslední pilulku a asi před 5-ti dny se u mě objevilo slabé krvácení jako u menstruace a pokračuje to doteď. Jinak celý měsíc jsem pilulky brala pravidelně. Nemůže tu být riziko, že bych byla těhotná? děkuji za radu. Nicole

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Pokud je to jediná chyba v užívání, tak by Vás antikoncepce měla chránit. Pokud chcete přesnější příručku, jak v případech chybného užití antikoncepce postupovat, můžete se podívat na www.neumed.cz - chyby v užíváni antikoncepce

MUDr. David Neubert
MUDr. David Neubert

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Smíšená pleť Mohla byste mi prosímvás poradit ohledně mé smíšené pleti ? Mam...
  • Ledvinové kameny Včera mi náhodou na Polikl.objevili 11mm leddv.kámen.V...
  • Epilepsie? V prosinci 5lety syn spadl z postele,ležel napříč na mě,spal a jak...
  • Urtikarie pigmentosa, mastocytosa Chtěla bych se Vás zeptat na podrobnější...
  • Uzlina Mám již 3 měsíce na krku soliterní, tuhou, volně pohyblivou uzlinu...
  • Bulka u konečníku Vážená paní doktorko, je mi 27 let a pracuji jako řidič z...
 
Naposledy čtené: