Krvácení mezi periodami

Potřebovala bych se poradit. Měla jsem problémy s močovým měchýřem, dostala jsem antibiotika Gyrablock. Zhruba po 5ti dnech užívání se dostavilo krvácení, které trvá už 3 dny. Normální menstruaci jsem měla před 14ti dny. HA používám Belanette, nikdy předtím se mi toto nestalo. Je možné, že je krvácení způsobené antibiotiky? Antibiotika bych měla zítra dobrat. Předem Vám velice děkuji za odpověď a za Váš čas.

Odpověď odborníka:

Je možné, že nemoc ovlivnila cyklus, Belanette je nízkohormon.antikoncepce,nemusela udržet cyklus. Doberte platíčko,udělejte pauzu a začněte nové. Doporučuji i zvýšit ochranu kondomem.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: