Krvácení mimi cyklus

  • Dotaz od: Aneta Poledňáková
  • Publikováno: 17.3.2009
  • uLékaře.cz

Dobrý den, před 2 měsící jsem přestala brát antikoncepci. 1. měsíc byl v pořádku, ale tentoktrát se mi v době ovulace objevilo krvácení, které je hodně červené - světle. Trochu mě i bolí v podbřišku. Chci se zeptat, co je příčinou. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Pokud bylo krvácení jen jednou, neznepokojovala bych se, může jít o nerovnováhu v hormonálním systému, který si hledá rovnováhu novou po vysazení antikoncepce, a která sama vymizí. Pokud by se ale poruchy opakovaly i nadále ( v dalším jednom až dvou cyklech ), vyhledejte lékaře - gynekologa, který se dá do zkoumání a vyšetřování. Kdyby se bolest v podbřišku zvyšovala nebo neustávala, vyhledejte gynekologa raději ihned. Mezitím si prostudujte článek s mnoha informacemi na toto tema: http://www.prolaktin.cz/novinky/prolaktin-v-roli-riditele-mesicniho-cyklu-171 Hezký den vám přeji.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: