Krvácení mimo cyklus

Dobrý den.Chtěla bych se Vás zeptat.Brala jsem antikoncepci marvelon,ale musela jsem ji po 9 dnech užívání vysadit,jelikož se mi dělalo velice zle.Brala jsem ji od 3 dne cyklu a nyní jsem 14 den cyklu a začla jsem krvácet.Prosím vás o radu co udělat.Mám jít na umělé oplodnění a potřebuji,abych dostala normální menses.Měla jsem místo toho brát Utrogestan od 16 dne cyklu,ale ted nevím co mám dělat.Moc Vám děkuji za radu.Přeji pěkný zbytek večera.

Odpověď odborníka:

Dobrý večer, vyhledejte co nejdříve svého ošetřujícího gynekologa (toho, ke kterému máte jít na umělé oplodnění) a informujte ho jak o krvácení, tak o nutnosti vysazení Marvelonu. Váš lékař rozhodne, jak postupovat dál (jaké léky a léčbu obecně kdy nasadit dle gynekologického nálezu a celkového stavu).

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: