Krvácení mimo cyklus

Dobrý den, užívám antikoncepci Sunia, asi týden před poslední menstruaci mi začalo slabé krvácení, které trvalo až do menstruace. Dávala jsem to za vinu jedné vynechané tabletce. Po menstruaci bylo vše v pořádku. Ale teď, asi 14 dní po poslední menstruaci začalo krvácení opět, nejdříve bylo slabé, ale během dne se stalo silnější. Taky je mnohem řidší než menstruace. Můžete mi nějak poradit jaká je příčina?

Odpověď odborníka:

Pokud jste neudělala chybu v užívání jednorázově se to při antikoncepci může vyskytnout když by se situace opakovala byla by možnost změny preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: