Krvácení mimo cyklus

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mám navštívit svého gynekologa nebo mám počkat zda se to upraví. Je mi 28 let, rodila jsem v srpnu 2013 a od října toho roku užívám antikoncepci jeanine, tento měsíc asi v polovině jsem si zapoměla vzít jednu tabletku a 2 dny na to jsem začala krvácet o něco více než při menses to trvá už 6 den ( menstruaci mívám normálně 6-7dní) a zatím to nepřestává, je to doprovázeno mírnými bolestmi asi jako při menses. Antikoncepci beru dál, zbývají mi 4 tablety a pak bych měla dostat normálně menses. Myslíte, že mám ještě vydržet nebo zajít k lékaři?? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, i když se mi to zdá trochu nepravděpodobné, že by jedna vynechaná tableta způsobila takový problém, vyloučit to nemohu. Rozhodně nedělejte pauzu jinak budete krvácet znovu. Berte bez pauzy a bez vynechávání tablet.

MUDr. Petr Lidák
MUDr. Petr Lidák

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Panochova nemonice Turnov

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: