Krvácení mimo cyklus

Dobrý den, poprosila bych Vás o radu. Již 7 let beru HA. Již několikrát mi ji můj Dr změnil,jelikož mi vždy nevyhovovala. Vyzkoušela jsem tedy více druhů antikoncepce.Po porodu syna (2r), beru HA Jeanine a jsem s ní velmi spokojená. Nyní se mi dostavilo jemné krvácení,až tmavě hnědé špinění s bolestmi v zádech a někdy lehce v podbříšku.Již jsem se objednala k mému Dr ale raději bych věděla i Váš názor, jaký je důvod mého krvácení mimo cyklus (cca v polovině měs.) Antikoncepci beru pravidelně ve stejnou hodinu . Děkuji Vám za Vaši odpověď.

Odpověď odborníka:

Pokud byste neužívala antikoncepci, mohlo by toto špinění být příznakem probíhající ovulace. Při užívání antikoncepce to bývá hormonální dysbalance.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x