Krvácení mimo menstruaci při používáni ha sunya

Dobrý den, žiju od září 2015 ve Skotsku. od Října mám problém: vždy 8. až 10. den uživání HA začnu krvácet až do doby než doberu plátno HA. pak 2 dny se mi to ztratí a pak začnu zase během své týdenní pauzy normálně menstruovat. a takhle to probíhá do dnes.jsem už z toho zoufala kdybych byla v Čechách neváhala bych a navštívila svého lékaře. tady se mi na lékaře spoléhat nechce. už opravdu uvažuji že HA vysadím. doporučujete mi ji opravdu vysadit? myslíte si že příčinou je HA. ? vedu normálni život vážím 68 kilo občas si zacvičím jím zdravě. Jiné léky neužívám. HA beru pravidelně a užívám ji 3. rokem. budu moc ráda za radu. omezuje mi to jak sexualní život, tak se mi zdá že jsem i více psychicky labilní. a také ztrácím chuť na sex. předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

V tom případě by bylo vhodné vyšetření včetně ultrazvuku a zvážit případnou změnu praparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: